با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

5/5

شلوارهای جین طرفداران زیادی در بین خانم ها و آقایان دارند و همه افراد در موقعیت های مختلف از شلوار جین استفاده می کنند. به همان اندازه که ترکیب رنگ ها در لباس اهمیت دارد ، ست کردن کفش شلوار جین نیز مهم است و شما باید بدانید که چه شلواری را با چه کفشی باید ست کنید تا همیشه ظاهر خوب و متفاوتی داشته باشید.

کفش های کلاسیک پاشنه بلند

کفشی را انتخاب کنید که ، با همه مدل شلوار جین نیز قابلیت ست شدن داشته باشد و استایلی زیبا و جذاب در کنار شلوار جین به شما دهد. کفش های پاشنه بلند کلاسیک برای ست کفش و شلوار جین ، مدل های زیبایی هستند که برای محیط کار نیز بسیار مناسبند.

جین با کفش پاشنه بلند بنددار و لژدار

برای اینکه ظاهرتان بسیار زیبا باشد با شلوار جین خود، کفش پاشنه بلند بند دار یا لژدار بپوشید و فراموش نکنید که جین اسکینی برترین نوع هست.

صندل های پاشنه تخت

اگر می خواهید ظاهر شیکی داشته باشید ، صندل های پاشنه تخت ” Slingback Flats ” ها را برای پوشیدن با شلوار جین انتخاب کنید . این صندل ها با استایل های متعددی قابلیت ست شدن را دارند و بسیار راحت هستند.

اسنیکرز با جین

اگر شما پوشیدن بوت یا صندل را با شلوار جین نمی پسندید بهتر است اسنیکرز بپوشید تا یک ظاهر شیک و جذاب پیدا کنید. پوشیدن اسنیکرز ورزشی با جین نیز اخیرا باز هم به دنیای مد بازگشته هست. برای پوشیدن شلوار جین با اسنیکرز ورزشی پایین شلوار را تا مچ تا بزنید. شلوار جین اسکینی را نیز می توانید با اسنیکرزهای ساق دار بپوشید.

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.